Online kurzy

MS To Do

Aplikace na správu úkolů (jak používat Microsoft To Do)

Hned po aplikacích předpovídajících počasí, jsou digitální „úkolníky“ druhou nejpočetnější skupinou aplikací pro chytré telefony. Přesto většina uživatelů zdaleka nevyužívá všechny možnosti. A pokud se zaměříme na MS To Do, je obdivuhodné, jak je propojena s ostatními aplikacemi, přes které nám úkoly přichází (Outlook a Teams). Pojďte se naučit, jak používat svého správce úkolů efektivně.

Otevřené smyčky

Otevřené smyčky – naše interní rušička

„Ještě tohle musím udělat a na tohle jsem zapomněl, tomuhle odpovědět … já to prostě nedávám!“ Takto nám naše hlava servíruje co chvíli nějakou připomínku, ačkoliv s ní v danou chvíli nemůžeme vůbec nic udělat. Máme v hlavě zapnuté neodbytné notifikace. Díky tomu nemáme skoro nikdy na nic čas a cítíme se zavaleni prací. Pojďme se naučit jak je umlčet a získat tím větší klid a soustředění na práci.

Delegování

Delegování (i když nejste manažer)

Vy delegovat nemůžete, protože nemáte na koho? Naopak, delegování umožňuje se zbavit věcí, které nebudete už muset znovu dělat. Nepodaří se vám to často hned, ale dlouhodobě to bude mít nedozírné pozitivní důsledky na množství času pro vaše důležitější úkoly. V tomto kurzu vám chci ukázat, že nemusíte být šéf, nemusíte mít podřízené a přesto můžete delegovat.